مقررات ثبت شرکت ها

با کلیک روی نام هر نماد، میتوان به صفحه اختصاصی نماد وارد شد و قیمت آخرین معامله، قیمت پایانی سهام، قیمت دیروز و امروز و سایر اطلاعات را مشاهده نمود. در نتیجه، تمام مراحل ثبت شرکت سهامی خاص را میتوان به صورت اینترنتی و بدون مراجعه حضوری به انجام رساند. وکیل پایه یک دادگستری در این نوشته شما را با صفر تا صد اقدامات لازم، مدارک مورد نیاز، مدت زمان، نحوه ثبت شرکت، مراحل دقیق ثبتی و راهنمای ثبت شرکت اینترنتی در سامانه ثبت شرکتها از اولین گام تا روزنامه رسمی با ۹ گام ساده و کامل آشنا نموده است. لذا در مرحله آخر می بایست برای واریز مبلغ روزنامه رسمی از طریق اینترنتی و غیر حضوری و دریافت روزنامه رسمی شرکت اقدام گردد. یک شخص حقیقی تنها خودش مسئول مالی و حقوقی فعالیت هایش خواهد بود اما زمانی که اقدام به ثبت شرکت می کند، اعضای هیئت مدیره و افرادی که شریک هستند، مسئولیت فعالیت ها بر دوششان خواهد بود و باید به شخص ثالث از طریق قانون پاسخگو باشند. پس از جمعکردن تمام مدارک باید پروندهی خودتان را از طریق باجههای پستی مشخصی برای ادارهی ثبت شرکت ها ارسال کنید. مخارج پست مدارک و آگهیهای رسمی جزو این موارد هستند.

ثبت شرکت ها

آگهی در روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار نیز که طبق قانون جزو مراحل تاسیس شرکت سهامی خاص در ایران است در این سامانهها به صورت یکپارچه با دیگر اقدامات انجام میگیرد. است. اگر بخواهیم هزینههای ثبت شرکت را مرحله به مرحله ذکر کنیم، شامل این موارد خواهند بود. هزینه های ثبت شرکت بسته به نوع شرکتی که قصد ثبت آن را دارید و همچنین مجموعهای از عوامل دیگر متفاوت خواهد بود. حداقل هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در سال ۱۳۹۹ حدود ۱.۶۰۰.۰۰۰ تومان (شانزده میلیون ریال) تخمین زده میشود. حداقل سرمایه لازم نیز یک میلیون ریال است. حداقل سرمایه و تعداد سهامداران در شرکت های سهامی خاص یک میلیون ریال و سه نفر سهامدار و عضو هیئت مدیره می باشد اما در شرکت های سهامی عام پنج میلیون ریال و حداقل پنج نفر عضو می باشد . ماده 39- کلیه اشخاصی که به منظور راه اندازی واحد صنعتی، تولیدی یا خدماتی با شرکت قرارداد منعقد نموده یا می نمایند عضو( سهامدار) شرکت خدماتی محسوب می گردند و شرکت خدماتی موظف است حداکثر ظرف مدت یک ماه از انعقاد قرارداد تشریفات قانونی لازم را در این خصوص به عمل آورد. قیمت و معاملات سهام شرکتهای خودروساز مانند ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو و همینطور قیمت سهام سایر شرکتهای بورسی مانند سهام پالایشگاهها، سهام بانک صادرات و بانک ملت و قیمت سهام همه شرکتهای بورسی در این سایت قابل مشاهده است. Th​is art icle w​as done with the ᠎help of GSA  Co​nten t ​Ge᠎ne​ra​tor DE MO .

پیگیری ثبت شرکت

به موجب قوانین ایران من جمله قانون تجارت، برخی از تغییرات انجام گرفته در شخص حقوقی همچون تغییر اعضای هیات مدیره، تغییر بازرسان و تغییر اساس نامه یا سرمایه شرکت باید در اداره ثبت شرکت ها ثبت گردیده و در روزنامه رسمی آگهی شود. نام برند نباید موجب گمراهی و به اشتباه افتادن مشتریان آن محصول یا خدمت در طبقه مربوطه گردد . 2- سرمایه اولیه در شرکت با مسئولیت محدود تنها در اساسنامه قید می گردد و نیازی به افتتاح حساب و واریز وجه نمی باشد.در صورتی که در شرکت سهامی خاص ، سهامداران مکلفند که حداقل 35 % از سرمایه اولیه را به حسابی به نام شرکت تودیع دهند و گواهی مربوطه به هنگام تشکیل شرکت ارائه گردد و 65 % باقیمانده سرمایه در تعهد سهامداران بماند. به گفته معاون قوه قضاییه، در آیندهای نزدیک کانون سردفتران و دفتریاران در استانهای مازندران، قزوین، البرز، خوزستان، چهارمحال و بختیاری و اردبیل که تاکنون فاقد این کانون بودهاند نیز تشکیل خواهد شد و ارایه خدمات منظمتر و جدیتر در این حوزه ادامه پیدا خواهد کرد.

ثبت شرکت نیک با پشتیبانی 24 ساعته در ارائه اطلاعات لازم در زمینه های مختلف ثبت شرکت، سعی در بالا بردن آگاهی مشتری داشته تا بدون باقی ماندن هیچ ابهام و سوالی برای ثبت شرکت در ایران اقدام نمایید. در ابتدا در این مقاله به بررسی اطلاعاتی درباره ثبت شرکت در ایران خواهیم پرداخت تا آگاهی خود را در این زمینه بالا ببرید. پس از گذشت مدت یک سال از صدور فاکتور، مشتری می بایست نسبت به فک رهن خودرو و پرداخت هزینه های متعلقه، مطابق با ضوابط شرکت اقدام نماید و پس از آن سند چاپ و در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت. افراد موفق بسیاری را همچون استارتاپ های مطرح ملی کشور دیده ام که از همان ابتدای ثبت با حساسیت ویژه ای برای مشاوره مراجعه می نمودند. این مجموعه فرآیند هایی چون دریافت کارت بازرگانی، ثبت تغییرات شرکت، ثبت برند تجاری، رتبه بندی شرکت و دریافت کد اقتصادی را در دستور کار خود قرار داده است و برای تعیین اسم شرکت لیستی پیشنهادی در سایت قرار داده است. فرم درخواست برای ثبت شرکت در ایران در سایت قرار داده شده است که در ابتدا باید آن را پر نمایید. با ثبت شرکت در ایران کلیه افرادی که در هیئت مدیره هستند و جز شرکت محسوب می شوند، مسئولیت مشترکی خواهند داشت که این خود سبب جلب اعتماد سایر افراد و شرکت ها می شود تا با شرکت شما تعامل و همکاری کنند.

The Author

jestinebreaux75

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Den Norske Klubben Torrevieja, Calle Almudena 46, 03182 Torrevieja ~ Tlf 96 571 63 26 ~ E-mail: info@dnkto.com